YUSUF ÇİM MEGASTAR OLMAK İÇİN YARIŞIYOR!

Yılın iddialı projelerinden  ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’, Alp Tekin / Hüzzam Film yapımcılığında ve Mehrdad Ghaffarzadeh yönetmenliğinde 29 Mart’ta izleyiciyle buluşuyor.

Filmin başrolünde oynayan ve İran’da birçok hayranı bulunan Yusuf Çim, ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ filmiyle hayranlarına sürpriz yapıyor. 2013 yılında çıkardığı ‘Olsun Bi Kere’ isimli single ile müzikal yeteneğini de kanıtlayan Yusuf Çim, filmde ‘Megastar’ adlı bir yarışmaya katılarak nostalji yaptı. 8 yıl önce Best Model olduktan sonra hayatı değişen Çim, ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’de de yarışma sonuçlandıktan sonra bambaşka bir dönemece giriyor.

Çim, filme adını veren ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’ parçasını da seslendirerek müzik özlemini giderdi. ‘Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle’; filmin hikayesinden etkilenen Cansu Ak tarafından özel yazıldı. Klibi de sosyal medya platformlarında yer alacak duygusal şarkıyı Yusuf Çim başarıyla seslendirdi. Çim ayrıca filmin içinde bir mekanda 700 kişiye konser verdi, oyuncunun performansı izleyenleri coşturdu. Oyuncunun hayranları filmde, Yusuf Çim’in sesinden Çelik’in Hercai şarkısını ve daha önce Niran Ünsal’ın da seslendirdiği ‘Kayboldum Anne’yi dinleme fırsatı bulacak.

Filmin başrollerinde Yusuf Çim,  Afsaneh Pakroo, Hazal Türesan, Ali Burak Ceylan, Ayşen İnci, Semra Dinçer, Alihan Türkdemir, Azerbaycanlı şarkıcı Çinare Melikzadeh ve İran’ın çok sevilen ünlü oyuncusu Pejman Bazeghi rol alıyor.

azturkworld

“İki Devlet, Tek Millet” Azturkworld, Azerbaycan ve Türk dünyasının çeşitli haberlerini yapmakta, farklı alanların ünlü isimleriyle röportajlar gerçekleşdirmektedir. Vizyonu: Azturkworld “Hayatı Paylaş” Türkiye ve Azerbaycan arasında var olan dostluk, kardeşlik bağlarını geliştirmek. Azerbaycan ve Türkiye arasındakı sosyal, kültürel, ekonomik, vs. ilişkilerin geliştirilmesini yönünde çalışmalar gerçekleştirmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.